RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Automatyczny zmiękczacz kompaktowy AQUADIAL 15

Nowy produkt

Zmiękczacz został wyposażony w wielodrogowy zawór sterujący z kontrolą mikroprocesorową, zawór mieszający do regulacji twardości, kolumnę z żywicami jonowymiennymi, kolano przelewowe, wąż wody popłucznej oraz tabletkowy tester twardości ogólnej.

Więcej szczegółów

2 800,00 zł brutto

Więcej informacji

Aquadial softlife jest jednokolumnowym, kompaktowym zmiękczaczem zaprojektowanym specjalnie dla gospodarstw domowych oraz obiektów usługowych. Wyposażenie instalacji wodnej w zmiękczacz przynosi użytkownikom wiele korzyści :
Zadbana, bez kamienia, drożna instalacja wodna i grzewcza jest w pełniwydajna. każde zmniejszenie przepustowości instalacji poprzez zarastanie kamieniem to obniżenie wydajności instalacji i zwiększenie kosztów ogrzewania
Dłuższa żywotność wyposażenia kuchni i łazienki mającego kontakt z wodą, czyste wyposażenie bez kamienia i osadów
Mniejsze zużycie środków myjąco - piorących
Łatwiejsze utrzymanie w czystości łazienki i kuchni - woda zmiękczona nie pozostawia trudnych do wyczyszczenia osadów
Zdrowie i higiena domowników - osad i kamień to miejsce, w którym rozwijają się bakterie.
Kompaktowy, w pełni automatyczny, łatwy w obsłudze, z proporcjonalną regeneracją złoża, fabrycznie zaprogramowany w celu łatwego uruchomienia,zawierający tester twardości ogólnej, wyposażony w cyfrowy sterownik pozwalający na wysoką wydajność pracy urządzenia, z niezawodnym zaworem obrotowym, przetestowany i zgodny z europejską normą EN 14743.

Jednokolumnowy zmiękczacz kompaktowy sterowany objętościowo. Zmiękczacz został wyposażony w wielodrogowy zawór sterujący z kontrolą mikroprocesorową, zawór mieszający do regulacji twardości, kolumnę z żywicami jonowymiennymi, kolano przelewowe, wąż wody popłucznej oraz tabletkowy tester twardości ogólnej.

Produkty powiązane