RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Filtr osmotyczny MORION M50-4B z membraną kapilarną

Nowy produkt

Superkompaktowy (zajmuje mało miejsca, z wbudowanym wewnątrz zbiornikiem na wodę) filtr odwróconej osmozy AQUAPHOR Morion umożliwia szybszą filtrację, obniżenie kosztów, łatwiejszą obsługę i najwyższą jakość oczyszczonej wody.

Więcej szczegółów

1 199,00 zł brutto

Więcej informacji

Superkompaktowy (zajmuje mało miejsca, z wbudowanym wewnątrz zbiornikiem na wodę) filtr odwróconej osmozy AQUAPHOR Morion umożliwia szybszą filtrację, obniżenie kosztów, łatwiejszą obsługę i najwyższą jakość oczyszczonej wody. Zastosowanie nowoczesnej automatyki pozwala na efektywne użytkowanie filtra nawet przy niskim ciśnieniu z sieci wodociągowej, bez konieczności stosowania dodatkowej pompki. 

Ultrafiltracja
Usuwa zanieczyszczenia takie jak chlor, ołów, bakterie i wirusy.
Doskonałe zmiękczenie wody 
Obniża nadmierną twardość wody z dowolnego poziomu początkowego.
Pracuje przy niskim ciśnieniu w sieci wodociągowej
Wodo-wodny zbiornik umożliwia korzystanie z Moriona przy ciśnieniu 1,9 bar (28 psi) w wodociągu.

Wymienne wkłady filtrujące

K1-05 Wymienny wkład filtrujący przeznaczony do wstępnego oczyszczania zimnej wody z zanieczyszczeń mechanicznych np. piasek, rdza. Chroni pozostałe etapy filtracji.  

K1-02 Wymienny wkład filtrujący do oczyszczania wody pitnej. Usuwa z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym chlor, ołów, bakterie oraz drobiny o wielkości do 5 mikronów. Wymienia się go wraz z korpusem, dzięki czemu stanowi on skuteczną ochronę bakteryjną.

K1-07B Wymienny wkład zapewnia filtrowanie cząsteczek o wielkości mniejszej niż jedna dziesięciomilionowa milimetra!!! Taka dokładność jest nieosiągalna przez popularne filtry dzbankowe. Gwarantuje ona usunięcie z wody cyst bakterii i wirusów. Aby dodatkowo podnieść bezpieczeństwo oczyszczanej wody we wkładach K1-07B zastosowano opatentowane włókna Aqualen, zawierające bakteriostatyczne jony srebra.  

K-50 (membrana osmotyczna) Oczyszcza wodę z wszelkich typów zanieczyszczeń, łącznie z bakteriami, wirusami i cystami. Obniża nadmierną twardość wody z dowolnego poziomu początkowego.

Specyfikacja

Wymiary:

371x420x190 mm

Szybkość filtracji:

190 l/dzień

 

 Specyfikacja filtra zależy od jego wyposażenia. Upewnij się, że wybrałeś właściwy model.

 

Usuwane zanieczyszczenia

Chlor, Siarczany:

100%

Twardość wody:

100%

Azotany:

50%

Całkowita mineralizacja:

99%

Zanieczyszczenia organiczne:

:100%

Jony metali ciężkich (ołów, rtęć itp.):

100%

Bakterie:

100%

Wirusy:

100%

Cysty lamblii:

100%

Nowy model odwróconej osmozy, który zasadniczo różni się od innych modeli filtrów odwróconej osmozy.

Filtr do wody przeznaczony jest do gruntownego oczyszczania wody ze wszelkich zanieczyszczeń, oczyszczania od mechanicznych cząsteczek, organicznych substancji, radioaktywnych nuklidów, bakterii i wirusów. Filtr do wody eliminuje obcy posmak, zapach i kolor wody w warunkach miejscowych i lokalnych wodociągów.

Ciśnienie z sieci wodociągowej powoduje, że jedynie cząsteczki wody zostają "przeciśnięte" przez półprzepuszczalną membranę pozostawiając wszystkie zanieczyszczenia po jej drugiej stronie. Następuje zatem przepływ wody z roztworu o stężeniu większym (brudna woda) do roztworu o stężeniu mniejszym (czysta woda), czyli odwrotnie niż w naturze.

Wymiary

371 x 420 x190 mm.

Aquaphor Morion ma kompaktowe wymiary i zmieści się nawet w małej szafce pod zlewozmywakiem.

Łatwa wymiana wkładów, nie zajmie więcej niż 5 minut. Żeby wymienić wkład wystarczy  nacisnąć i przytrzymać jedną ręką przycisk znajdujący się w górnej części wkładu. Przekręcić wkład w przeciwnym kierunku niż wskazówki zegara.

Wkład całkowicie się zdejmie. W jego miejsce należy zamontować nowy wkład filtrujący, przy czym wkręcać wkład należy zgodnie ze wskazówkami zegara, do charakterystycznego kliknięcia potwierdzającego dokładność połączenia.

Do kompletu filtra Aquaphor Osmo Morion jest dołączona elegancka wylewka w stylu Hi-tech. Tabela szkodliwych substancji, które mogą się znajdować w wodzie. Te substancję z łatwością usunie filtr do wody Aquaphor Osmo Morion.

Tabela wpływu szkodliwych substancji znajdujących się w wodzie na nasz organizm

Nazwa substancji, bakterii lub wirusów

Organy i układy człowieka, na które oddziaływają te związki

Beryl

Układ pokarmowy człowieka

Kadm

Nerki

Miedź

Nerki, wątroba

Arsen

Cera, krew, czynniki rakotwórcze

Azotany i azotyny

Mutacje

Rtęć

Nerki

Ołów

Nerki, zahamowanie rozwoju

Selen

Krew

Tal

Układ pokarmowy człowieka, krew, nerki, wątroba

Cyjanek potasu

Układ nerwowy

Związki organiczne

Benzol

Czynniki rakotwórcze

Pestycydy (DDT, anachlor,geptachlor)

Czynniki rakotwórcze

Fenol

Wątroba, nerki, metabolizm

Związki chloru

Krew, nerki, wątroba

Toluen

Układ nerwowy, nerki, wątroba

Bakterie i wirusy

Pałeczka okrężnicy

Układ pokarmowy człowieka

Enterowirusy

Układ pokarmowy człowieka

Wirusy HBW

Wątroba

Produkty powiązane