RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Akwarystyczny filtr osmotyczny ARO-3 Zobacz większe

Akwarystyczny filtr osmotyczny ARO-3

Nowy produkt

Filtr RO-simple idealnie nadaje się do oczyszczania wody do akwarium. Niezwykle łatwy w instalacji nawet dla zupełnego laika w tej dziedzinie. Na pewno sobie z nim poradzisz i już wkrótce będziesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą.

Więcej szczegółów

202,00 zł brutto

Więcej informacji

Bardzo tani i jednocześnie wysokiej jakości. Filtr RO-simple jest estetyczny, dzięki temu dobrze wkomponuje się w Twoją domową stylistykę. Usuwa 99,8% wszystkich szkodliwych substancji znajdujących się w Twojej wodzie dzięki temu uzyskujesz wodę tak czystą, jak woda z polskich wód źródlanych. Filtr RO-simple idealnie nadaje się do oczyszczania wody do akwarium. Niezwykle łatwy w instalacji nawet dla zupełnego laika w tej dziedzinie. Na pewno sobie z nim poradzisz i już wkrótce będziesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą.

Filtr jest uniwersalny, znakomicie sprawuje się nie tylko obok Twojego akwarium, ale także w kuchni po zakupieniu dodatkowego wyposażenia, zapewniając czystą, zdrową wodę.SPECYFIKACJA:

Ilość stopni filtracji: 3 
Rodzaj połączenia: JG (szybkozłączki) lub JACO (skręcane) 
Podłączenie do instalacji wodociągowej: 1/2, 3/4 lub 3/8 cala 
Membrana: 50 GPD (zapytaj o inna membranę) 
Ciśnienie wody zasilającej: 2,8 - 6,0 bar 
Temperatura wody zasilającej: 2 st C - 52 st C 
Filtr mechaniczny: 5 mikronów (włóknina polipropylenowa) 
Filtr węglowy: uszlachetniony węgiel aktywowany (usuwa chlor i substancje chloro-pochodne)

Produkty powiązane