RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Filtr do wody TOPAZ

Nowy produkt

Filtr do wody AQUAPHOR topaz to nasadka na kran z przełącznikiem trybów pracy „oczyszczanie” – „bez oczyszczania”. Filtr na stałe znajduje się na kranie. Aby uzyskać oczyszczoną wodę, wystarczy skierować wodę przez filtr, przekręcając przełącznik.

Więcej szczegółów

49,99 zł brutto

Więcej informacji

Filtr do wody AQUAPHOR topaz to nasadka na kran z przełącznikiem trybów pracy „oczyszczanie" – „bez oczyszczania". Filtr na stałe znajduje się na kranie.Aby uzyskać oczyszczoną wodę, wystarczy skierować wodę przez filtr, przekręcając przełącznik. Skuteczność oczyszczania wody wodociągowej.Element filtrujący wykonany zgodnie z nowoczesną technologią „carbon block", co umożliwia filtrowi efektywnie zatrzymywać nie tylko chlor, związki organiczne, ale nawet mikrozanieczyszczenia.

Filtry do wody AQUAPHOR są testowane zgodnie z najostrzejszymi międzynarodowymi standardami i zachowują one wysoką jakość oczyszczania wody nawet przy 120% okresu użytkowania wkładu.Podłączenie filtra do wody i wymiana wkładów filtrujących. Po zakończeniu okresu użytkowania wkładu zużuyty wymienny wkład filtrujący można łatwo wymienić na nowy, a to jest tańsze niż kupowanie nowego filtra.

Aby przypomnieć o wymianie wkładu, na górnym daszku filtra znajduje się kalendarzyk. Przy zakupie nowego wkładu należy umieścić strzałkę na kalendarzu w odpowiednim miejscu. W kompletacji standardowej filtr do wody AQUAPHOR topaz podłącza się tylko do kranów z gwintem, ale można go też podłączyć do zwykłego kranu przy pomocy specjalnej przejściówki.

Walory produktu:
Kompaktowy i łatwy w stosowaniu
Stale znajduje się na kranie
Przyciąga uwagę opływową formą i niewielkim rozmiarem
Wykonany zgodnie z technologia „carbon block"
Na stałe znajduje się na kranie. Wyposażony w przełącznik, umożliwiający przejście z trybu zwykłego na tryb oczyszczania wody.
Dzięki unikalnemu połączeniu włóknistych i granulowanych sorbentów, spojonych w jeden blok węglowy, Topaz mimo swoich niepozornych rozmiarów głęboko oczyszcza wodę. Obniża on przy tym zawartość soli wapnia i magnezu, wywołujących twardość wody.

Charakterystyka techniczna:
Okres użytkowania wkładu: 750 l
Prędkość filtracji: 0,3 l/min.

Skutecznie oczyszczają wodę z chloru, związków organicznych i innych zanieczyszczeń.

Usuwane zanieczyszczenia:
Aktywny chlor 100%
Produkty ropopochodne 98%
Fenol 99%
Pestycydy 95%
Metale ciężkie 98%
Okres użytkowania wkładu (l):750 l

Produkty powiązane