RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Filtr do wody MODERN

Nowy produkt

Filtr do wody MODERN – to połączenie eleganckiego designu i klasycznej bieli korpusu. Idealny na prezent dla każdego. Długi okres użytkowania wkładu oraz wysoka prędkość filtracji sprawiają, że użytkowanie filtra jest łatwe i przyjemne. Twój czajnik będzie napełniony krystalicznie czystą wodą w ciągu minuty.

Więcej szczegółów

129,00 zł brutto

Więcej informacji

Filtr do wody MODERN – to połączenie eleganckiego designu i klasycznej bieli korpusu. Idealny na prezent dla każdego. Długi okres użytkowania wkładu oraz wysoka prędkość filtracji sprawiają, że użytkowanie filtra jest łatwe i przyjemne. Twój czajnik będzie napełniony krystalicznie czystą wodą w ciągu minuty. Skuteczność oczyszczania wody wodociągowej - dzięki zastosowaniu unikalnych włóknistych materiałów sorpcyjnych marki AQUALEN w połączeniu z najlepszymi markami aktywowanych węgli, filtr do wody AQUAPHOR Modern niezawodnie zatrzymuje wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia w ciągu całego okresu użytkowania wkładu (resursu).

Filtry do wody AQUAPHOR są testowane zgodnie z najostrzejszymi międzynarodowymi standardami i zachowują one wysoką jakość oczyszczania wody nawet przy 120% okresu użytkowania wkładu. Filtr do wody AQUAPHOR Modern z przełącznikami P21 (ver. 2) przymocowuje się stacjonarnie do kranu. Przełącznik umożliwia skierowanie wody przez filtr bądź omijając go. Dzięki temu nie trzeba ciągle przyłączać i odłączać filtra.
Urządzenie filtra i wymiana wkładów filtrujących W filtrze do wody AQUAPHOR Modern stosuje się komplet dwóch wymiennych wkładów filtrujących A i B (położonych w górnej i dolnej części filtra), które wymagają wymiany po wykorzystaniu resursu.

W celu wymiany wkładów należy odkręcić górny i dolny półkorpus filtra, wyjąć stare wkłady i dokładnie wstawić nowe, po czym zakręcić półkorpusy. Aby użytkownik nie zapomniał o wymianie wkładów, filtr do wody AQUAPHOR modern wyposażony jest w kalendarz (umieszczony na górnej i dolnej części filtra), umożliwiający orientacyjne oszacowanie daty wymiany wkładów.

Walory produktu:
Kosmiczny opływowy design i klasyczna biała barwa
Stale znajduje się na kranie i jest wyposażony w przełącznik umożliwiający przechodzenie z trybu zwykłego na tryb oczyszczania wody.
Oczyści więcej wody niż dowolny filtr nakranowy
Smaczna i zdrowa woda w niskiej cenie
Usuwa z wody wszystko, co niepotrzebne, pozostawiając w niej tylko to, co konieczne dla naszego zdrowia.
Przymocowuje się do kranu w czasie oczyszczania wody.
Filtr nakranowy Modern głęboko oczyszcza wodę dzięki unikalnemu połączeniu włóknistych i granulowanych sorbentów. Obniża on przy tym zawartość soli wapnia i magnezu, wywołujących twardość wody. W przypadku twardości wody powyżej 4 mekw/l zaleca się zastosowanie wymiennych wkładów filtrujących B200U (zmiękczających).

Charakterystyka techniczna:
Okres użytkowania wkładu: 4000 l
Prędkość filtracji: 1.2 l/min.
Skutecznie oczyszczają wodę z chloru, związków organicznych i innych zanieczyszczeń.

Usuwane zanieczyszczenia:
Aktywny chlor 100%
Produkty ropopochodne 98%
Fenol 99%
Pestycydy 95%
Metale ciężkie 98%
Przełącznik umożliwia skierowanie wody przez filtr bądź omijając go. Dzięki temu nie trzeba ciągle przyłączać i odłączać filtra.
Urządzenie filtra i wymiana wkładów filtrujących
W filtrze do wody AQUAPHOR Modern stosuje się komplet dwóch wymiennych wkładów filtrujących A i B (położonych w górnej i dolnej części filtra), które wymagają wymiany po wykorzystaniu resursu.

Filtr nakranowy Modern głęboko oczyszcza wodę dzięki unikalnemu połączeniu włóknistych i granulowanych sorbentów. Obniża on przy tym zawartość soli wapnia i magnezu, wywołujących twardość wody. W przypadku twardości wody powyżej 4 mekw/l zaleca się zastosowanie wymiennych wkładów filtrujących B200U (zmiękczających).
Okres użytkowania wkładu (l):4000

Produkty powiązane