RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Filtr do wody KRYSZTAŁ

Nowy produkt

Nowoczesny i wygodny filtr do wody! Dzięki oryginalnej opatentowanej konstrukcji głowicy instalacyjnej oraz zastosowaniu innowacyjnej koncepcji „ blok – wkład” uzyskaliśmy maksymalną kompaktowość filtra do wody.

Więcej szczegółów

444,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny i wygodny filtr do wody! Dzięki oryginalnej opatentowanej konstrukcji głowicy instalacyjnej oraz zastosowaniu innowacyjnej koncepcji „ blok – wkład" uzyskaliśmy maksymalną kompaktowość filtra do wody AQUAPHOR Kryształ. Po raz pierwszy odpowiadające za oczyszczanie wody wkłady filtrujące stanowią jeden „blok – wkład" z odpornym plastikowym korpusem. Podczas wymiany wkładów nie trzeba oczyszczać ich wnętrza filtra z gromadzącego się osadu – wystarczy, że wyrzucisz zużyty wkład i Twój filtr będzie gotów do pracy.

Nowoczesna ceramiczna wylewka sprawia, że korzystanie z filtra jest jeszcze prostsze. Czysta woda jest dostępna dla Ciebie i Twoich bliskich zawsze i o każdej porze.

[1] Wstępne oczyszczanie sorpcyjne wody pitnej Wymienny wkład filtrujący K1-03.
[2] Głębokie oczyszczanie sorpcyjne wody pitnej Wymienny wkład filtrujący K1-02.
[3] Finalne oczyszczanie i kondycjonowanie wody pitnej Wymienny wkład filtrujący K1-07

Wymienny wkład filtrujący K1-03:
Obniża zawartość aktywnego chloru, metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych. Dzięki wysokiej hydrofilowości materiału i labiryntowej strukturze porów skutecznie filtruje zanieczyszczenia nierozpuszczalne o wymiarach do 10 mikronów, w tym wodorotlenek żelaza. Wykonany zgodnie z technologią „carbon block" wkład stanowi makroporowatą matrycę filtrującą, złożoną z aktywowanego węgla kokosowego i jonowymiennego włókna AQUALEN. Jako środek bakteriobójczy zawiera mikrokrystaliczne srebro. Głębokie sorpcyjne oczyszczanie wody pitnej.

Wymienny wkład filtrujący K1-02:
Dzięki optymalnemu stosunkowi sorbentów granulowanych i włóknistych skutecznie usuwa z wody aktywny chlor, jony metali ciężkich oraz drobiny organiczne. Wykonany zgodnie z technologią „carbon block" wkład stanowi matrycę filtrującą o podwyższonej zawartości aktywowanego węgla kokosowego i jonowymiennego włókna AQUALEN. Jako środek bakteriobójczy zawiera mikrokrystaliczne srebro. Finalne sorpcyjne oczyszczanie wody pitnej. Porowatość 5 mikronów.

Wymienny wkład filtrujący K1-07:
Skutecznie i niezawodnie usuwa z wody nawet mikroilości szkodliwych zanieczyszczeń, w tym aktywnego chloru, metali ciężkich i drobin organicznych. Efektywnie filtruje zanieczyszczenia nierozpuszczalne o wymiarach do 0,7 mikrona. Wykonany zgodnie z technologią „carbon block" wkład stanowi mikroporowatą matrycę filtrującą o podwyższonej zawartości aktywowanego węgla kokosowego i jonowymiennego włókna AQUALEN. Jako środek bakteriobójczy zawiera mikrokrystaliczne srebro.

Innowacja w oczyszczaniu wody. Koniec z twardą wodą!
Szczególne problemy związane z oczyszczaniem wody rozwiąże teraz filtr do wody AQUAPHOR Kryształ zmiękczający – skuteczna broń w walce z zanieczyszczeniami w Twoim domu.

Pierwszy wkład filtrujący K1-03
Usunięcie metali ciężkich i aktywnego chloru:
Wymienny wkład filtrujący stanowi blok węglowy, wykonany z sorbentów – jonowymiennego włókna AQUALEN i węgla kokosowego frakcji drobnodyspersyjnych. Zanieczyszczenia mechaniczne o wymiarach do 10 mikronów zostają wewnątrz wymiennego wkładu.

Drugi wkład filtrujący K1-04
Usunięcie nadmiaru soli wapnia i magnezu:
Jako sorbent zastosowane są materiały jonowymienne, które mogą być wielokrotnie regenerowane bezpośrednio w Twoim domu. Do tego procesu wystarczy wyjąć wkład, założyć dołączoną do kompletu przejściówkę i przemyć sorbent roztworem soli, po czym przepłukać wodą. Po wykonaniu tej czynności wymienny wkład filtrujący jest gotowy do dalszej filtracji wody.

Podczas oczyszczania należy przestrzegać zasady „czyste ręce". Do regeneracji nie należy wyjmować materiału jonowymiennego, a następnie ponownie umieszczać go we wkładzie. Teraz proces przywrócenia właściwości sorpcyjnych zmiękczającego wymiennego wkładu filtrującego jest łatwy i wygodny.

Trzeci wkład filtrujący K1-07
Finalne oczyszczanie i kondycjonowanie wody:
Wymienny wkład filtrujący stanowi blok węglowy, wykonany z sorbentów – jonowymiennego włókna AQUALEN i węgla kokosowego frakcji drobnodyspersyjnych. Wymiary porów oraz ich labiryntowa struktura umożliwiają oczyszczenie wody z drobin nierozpuszczalnych o wymiarach do 0,7 mikrona. Dochodzi tu do „oszlifowania" wody – usunięcia z niej nawet śladowych ilości aktywnego chloru i metali ciężkich. Otrzymujesz smaczną i zdrową wodę.

Nowa forma i design zapewniają:
[1] Zwiększenie ilości sorbentu w wymiennym wkładzie filtrującym o 10%. Dzięki temu nastąpiło wydłużenie okresu użytkowania wkładu i ilości oczyszczonej wody.
[2] Dzięki swojej kompaktowości i nowej linii designu filtr bez problemu mieści się na dowolnej powierzchni kuchni.

Dla porównania na rysunku przedstawiono w przekroju: z lewej – wkład ze zwykłego filtra, z prawej – wymienny wkład filtrujący AQUAPHOR Kryształ

Atuty nowej koncepcji „blok-wkład":
nowoczesna linia designu
zwiększona zawartość sorbentu
zastosowana technologia „carbon block"
łatwy system wymiany wkładów
zawiera AQUALEN
wyposażony w oddzielny kran do wody pitnej
Charakterystyka techniczna
Okres użytkowania wkładu: 8000 l
Prędkość filtracji: 2.5 l/min.
Maksymalne ciśnienie robocze: do 0,65 MPa (6,3 atm)
Temperatura robocza: +5 .... +40 С

Zapewnia głębokie oczyszczanie wody z chloru, związków organicznych i innych zanieczyszczeń. Odkaża wodę. Nie obniża twardości wody. Dostępny w komplecie z jednym z trzech typów oddzielnych kranów.

Usuwane zanieczyszczenia
Aktywny chlor – 100 %,
związki organiczne: fenol – 99,5%,
benzol – 99%, pestycydy – 95%,
chloroform – 99,5%,
metale: ołów – 99,5%,
miedź – 98%,
kadm – 99%.

Dane otrzymane przy przelewaniu przez nowy filtr do wody roztworów modelowych, zawierających do stu dopuszczalnych dawek zanieczyszczeń.
Okres użytkowania wkładu (l): 8000

Produkty powiązane