RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Dystrybutor do wody fontannowy

Nowy produkt

Dystrybutor fontannowy do wody pitnej zapewnia łatwy dostęp do świeżej wody wielu użytkownikom przy niskich kosztach eksploatacji.

Więcej szczegółów

2 300,00 zł brutto

Więcej informacji

Dystrybutor fontannowy do wody pitnej zapewnia łatwy dostęp do świeżej wody wielu użytkownikom przy niskich kosztach eksploatacji. Dzięki umieszczonemu wewnątrz dystrybutora do wody systemowi filtrującemu AQUAPHOR, pochodząca z niego woda jest krystalicznie czysta i świeża. Dystrybutor z przefiltrowaną wodą to idealne rozwiązanie dla obiektów użytku publicznego, takich jak szkoły, wyższe uczelnie, urzędy. Pozwala on zaspokoić pragnienie wysokiej jakości wodą także w miejscach publicznych.

  • Wielu użytkowników przy niskich kosztach eksploatacji
  • Wbudowany system filtracji wody AQUAPHOR
  • Wytrzymały na zniszczenia, wykonany z trwałych materiałów
  • Brak ostrych krawędzi – dystrybutor do wody jest bezpieczny dla dzieci

Wymienne wkłady filtrujące

http://www.aquaphor.pl/userfiles/filters/da3a4_k1-P.jpgK1-P

Wymienny wkład filtrujący przeznaczony do wstępnego oczyszczania zimnej wody z zanieczyszczeń mechanicznych np. piasek, rdza. Chroni pozostałe etapy filtracji.

http://www.aquaphor.pl/userfiles/filters/04e13_k1-02.jpgK1-02

Wymienny wkład filtrujący do oczyszczania wody pitnej. Usuwa z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym chlor, ołów, bakterie oraz drobiny o wielkości do 5 mikronów. Wymienia się go wraz z korpusem, dzięki czemu stanowi on skuteczną ochronę bakteryjną.

http://www.aquaphor.pl/userfiles/filters/1d7ae_k1-07.jpgK1-07

Wymienny wkład filtrujący do ostatniego etapu oczyszczania wody pitnej. Usuwa typowe zanieczyszczenia występujące w wodzie, w tym chlor, ołów, bakterie i drobiny o wielkości powyżej 0,8 mikrona.

http://www.aquaphor.pl/userfiles/filters/697e8_membrana-k-50.jpgK1-07B

Oczyszcza wodę z wszelkich typów zanieczyszczeń, łącznie z bakteriami, wirusami i cystami.

Specyfikacja

Wymiary:

31 (W) x 32 (D) x 80 (H) cm

Masa (netto):

12 kg.