RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

FILTR DO WODY AQUAPHOR Trio Soft (zmiękczający) Zobacz większe

Filtr do wody TRIO SOFT (zmiękczający)

Nowy produkt

Filtr do wody TRIO SOFT (zmiękczający)

Dzięki wielostopniowej filtracji filtr do wody AQUAPHOR Trio zapewnia wyjątkową jakość oczyszczania wody. Woda stopniowo przepływa przez trzy wkłady filtrujące, wykonane zgodnie z technologią „carbon block” i zawierające aktywowany węgiel oraz unikalne włókna AQUALEN. 


Więcej szczegółów

312,00 zł brutto

Więcej informacji

Filtr do wody TRIO SOFT (zmiękczający)

Okres użytkowania wkładu (l): 6000 

AQUAPHOR Trio -  wyjątkowa jakość oczyszczania wody!

Dzięki wielostopniowej filtracji filtr do wody AQUAPHOR Trio zapewnia wyjątkową jakość oczyszczania wody. Woda stopniowo przepływa przez trzy wkłady filtrujące, wykonane zgodnie z technologią „carbon block” i zawierające aktywowany węgiel oraz unikalne włókna AQUALEN. Dzięki temu proces oczyszczania wody z metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych przebiega wyjątkowo skutecznie.

Przechodząc pełną drogę filtracji zanieczyszczenia są zmuszone do wielokrotnego kontaktu z rozmaitymi substancjami, stopniowo osiadającymi na powierzchni włókien i granulatów, których przestrzeń to ponad800 000 metrów kwadratowych. Dzięki aktywnej powierzchni labiryntowej struktury porów filtr zapewnia głębokie oczyszczenie wody ze wszystkich szkodliwych zanieczyszczeń.

Specjalnie dla regionów o twardej wodzie opracowano filtr wyposażony we wkłady, które nie tylko oczyszczają, ale także doskonale zmiękczają wodę. Zawierają one wówczas wysokiej jakości żywicę jonowymienną, dzięki której możliwe jest uzyskanie jednocześnie czystej wody oraz ochrony przed osadem w czajniku.

Walory produktu:

 • AQUAPHOR Trio wyposażony jest w oddzielny kran do czystej wody
 • Zawiera jonowymienne włókno AQUALEN
 • Skutecznie zmierzy się z osadem w czajniku i płatkami kamienia w przegotowanej wodzie
 • Zastosowana technologia „carbon block”
 • Odporny korpus z wzmocnionego włóknem szklanym plastiku z metalowym wspornikiem
 • Czysta i smaczna woda w przystępnej cenie

Wmontowuje się prosto do magistrali wodociągowej, filtr znajduje się pod zlewozmywakiem -  nie przeszkadza i zajmuje mało miejsca.

Stosuje się wymienne wkłady filtrujące, В510-04, В510-03 i В510-07. Pierwszy wkład przeznaczony jest do wstępnego oczyszczania wody oraz obniżenia jej nadmiernej twardości do takiej, która jest dla nas niezbędna. Jako środowisko sorpcyjne zawiera żywicę jonowymienną.

Drugi wkład zatrzymuje cząstki o wymiarach do 10 mikronów i głęboko oczyszcza wodę. Trzeci z wymiennych wkładów filtrujących przefiltrowuje drobiny o wymiarach do 0,7 mikrona i odpowiada za ochronę bakteryjną wody.

Drugi i trzeci wkład  wykonany jest zgodnie z technologią „carbon block” na bazie sorbentów włóknistych i granulatów. Stopniowo zmniejszające się rozmiary porów we wkładach umożliwiają zwiększenie ilości oczyszczanej wody. Żaden brud nie przemknie się obok granulowanego aktywowanego węgla i jonowymiennych włókien AQUALEN.
AQUAPHOR  Trio przystosowany jest do stosowania go przez  dużą ilość ludzi. Idealnie nadaje się do biura, kawiarni, czy przedszkola.

Charakterystyka techniczna:

 • Okres użytkowania wkładu:6000 l
 • Wydajność: 1,5 l/min 

Usuwane zanieczyszczenia:

 • aktywny chlor: 100% 

Związki organiczne:

 • fenol: 98% 
 • benzol: 98% 
 • pestycydy: 95% 
 • chloroform: 99,5% 

Metale ciężkie:

 • ołów: 99,5% 
 • miedź: 98% 
 • kadm: 99%

Dane otrzymane przy przelewaniu przez nowy filtr do wody roztworów modelowych, zawierających do stu dopuszczalnych dawek zanieczyszczeń.