RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Filtr do wody COUNTERTOP - 1

Nowy produkt

Jednym z najprostszych i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem abyś mógł cieszyć się czystą, pozbawioną chloru, żelaza, nieprzyjemnego smaku, wyglądu i zapachu wodą, jest filtr Countertop. Zapewnia doskonałą filtrację mechaniczną.

Więcej szczegółów

104,00 zł brutto

Więcej informacji

Jednym z najprostszych i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem abyś mógł cieszyć się czystą, pozbawioną chloru, żelaza, nieprzyjemnego smaku, wyglądu i zapachu wodą, jest filtr Countertop. Zapewnia doskonałą filtrację mechaniczną. Filtr do wody Countertop posiada dwa stopnie filtracji, za pomocą których pozbędziesz się z wody:
- piasku,
- mułu,
- rdzy,
- chloru,
- nieprzyjemnego smaku,
- zapachu i koloru wody

Jest bardzo prosty w obsłudze dlatego z łatwością sam go zamontujesz. Filtr jest instalowany na wylewkę kranu w kuchni. Jest też estetyczny więc na pewno dobrze wkomponuje się w Twoją domową stylistykę.

Dane techniczne:
Ilość stopni filtracji: 2
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 33cm x 12cm x 12cm
Wymiana wkładu: co 6 miesięcy
Temperatura pracy: 2 - 40 st C

Produkty powiązane