RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Filtr do wody Kryształ Quadro Ultrafiltracja

Nowy produkt

 Seria Kryształ

  • Nowoczesny i stylowy wygląd
  • Łatwa wymiana wkładów (wciśnij, wykręć-wkręć)
  • Wymienialne korpusy filtra stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed bakteriami
  • Zwiększenie ilości sorbentu we wkładach gwarantuje dłuższą „żywotność” filtra

Więcej szczegółów

618,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny i wygodny filtr do wody! Dzięki oryginalnej opatentowanej konstrukcji głowicy instalacyjnej oraz zastosowaniu innowacyjnej koncepcji „ blok – wkład” uzyskaliśmy maksymalną kompaktowość filtra do wody AQUAPHOR Kryształ.

Wymienne wkłady filtrujące

  • K1-05 - Wymienny wkład filtrujący przeznaczony do wstępnego oczyszczania zimnej wody z zanieczyszczeń mechanicznych np. piasek, rdza. Chroni pozostałe etapy filtracji.
  • K1-02 - Wymienny wkład filtrujący do wstępnego oczyszczania wody pitnej. Usuwa z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym chlor, ołów, bakterie oraz drobiny o wielkości do 3 mikronów. Wymienia się go wraz z korpusem, dzięki czemu stanowi on skuteczną ochronę bakteryjną.
  • K1-04 - Wymienny wkład filtrujący zawierający żywicę jonowymienną przeznaczony do zmiękczania wody. Usuwa białą powłokę z powierzchni wody. Wymienia się go wraz z korpusem.
  • K1-07B- Wymienny wkład filtrujący węglowy z membraną kapilarną przeznaczony do mikrofiltracji wody pitnej. Usuwa z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym chlor, ołów, bakterie, cysty i drobiny o wielkości do 0,1 mikrona. Blok węglowy o włóknistej strukturze z Aqualenem.

Specyfikacja

Wymiary:

342x92x377 mm

Wydajność:

6000 L

Szybkość filtracji:

2,0 L/min

 

 Parametry filtra zależą od wersji danego modelu. 

Usuwane zanieczyszczenia

Chlor:

100%

Produkty ropopochodne:

95%

Fenol:

98%

Pestycydy:

97%

Metale ciężkie:

95%Produkty powiązane