RODO - Polityka prywatności 

Dziękujemy za odwiedziny na stronie internetowej poświęconej firmie ALCO s.c. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych i prywatności, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić z prawnego punktu widzenia, jakie informacje zbieramy oraz jakie środki podejmowane są w celu ochrony Państwa danych. Więcej

Cookie

Sklep internetowy filtry-do-wody.com.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej

Filtry narurowe
Filtry narurowe

Filtry narurowe Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 790,00 zł

  AQUAPHOR Wiking to nowoczesny filtr sorpcyjny, będący w stanie oczyścić wodę w całym mieszkaniu z aktywnego chloru, związków organicznych, jonów metali ciężkich, rdzy i nieprzyjemnego zapachu. Dzięki Wikingowi Ty i Twoja rodzina  będziecie mogli nie tylko pić czystą wodę, ale także zażywać  w niej kąpieli.

  790,00 zł
 • 687,00 zł

  Korpus filtra WIKING MIDI z wkładem do wody pitnej Najwydajniejszy filtr do wody pitnej marki AQUAPHOR. Filtr do wody pitnej już dawno stał się nieodłącznym atrybutem nowoczesnej kuchni. Jak jednak rozwiązać problem z wodą w łazience?

  687,00 zł
 • 796,00 zł

  Filtr narurowy UPS-3H-20BB Filtr przeznaczony jest do filtrowania wody do picia i na potrzeby gospodarcze. Chroni przewody wodociągowe i przyłączone do tego systemu elementy wyposażenia przed zakłóceniami w działaniu.

  796,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów